Anställda

Ann Hatava Ansvarig för fadderservice

ahatava@compassion.se

Linda Glännstam Ekonomichef

lglannstam@compassion.se

Andreas Öjebrandt Marknadschef

aojebrandt@compassion.se

Claes Parsmo Generalsekreterare

cparsmo@compassion.se

Elisabeth Fangréus Ekonomi

efangreus@compassion.se

Mattias Martinson Evangelist

mmartinson@compassion.se

Anna Peter Fadderservice

apeter@compassion.se

Emma Hennerfors Fadderservice

ehennerfors@compassion.se

Caroline Stids-Jønsby Marknadskoordinator Danmark

cjoensby@compassiondk.dk

Annka Lillejordet Marknadskoordinator Norge

alillejordet@compassion.no

Denna sida använder cookies. Läs mer